O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku choć na indywidualne zamówienie szyliśmy hamaki, tarpy i inne produktu już znacznie wcześniej. Uczyliśmy się na błędach i zapewne usłyszymy od Was jeszcze wiele cennych uwag.  Z góry dziękujemy.  Będziemy uważnie słuchać i planować nasze kolejne produkty zgodnie z Waszymi potrzebami.  

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Nasz sklep to nie prosta półka z produktami.  To nasza pasja i chęć oferowania Wam takich rozwiązań jakie sami chcielibyśmy otrzymywać gdy planujemy odpoczynek, wyprawę albo ucieczkę w znane lub nieznane.  Chcemy Was wyposażyć nie tylko w przydatne przedmioty ale również w dobre i ciekawe doświadczenia.  Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy Wam mogli zaproponować uzupełnienie Waszych zestawów o nowe, ciekawe i dobrze dostosowane rozwiązania również kompletne i profilowane pod wybrany sposób spędzania czasu.  Obserwujcie nas i wspierajcie uwagami.  Odwdzięczymy się dobrymi produktami a za najlepsze rady podarujemy Wam cenne nagrody.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email {biuro@wildman.pl} lub telefonicznie pod numerem {+48 511 511 444}.

 

Zapraszamy!

Załoga sklepu

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl